(Інформація) На «Поляні» з’явився Wi-Fi

НТО «КПІ-Телеком» встановлено точки доступу, що забезпечують покриття Wi-Fi найулюбленішого місця відпочинку КПІ-шників – «Поляни». Якщо Ви маєте пристрій, що підтримує технологію бездротового зв’язку Wi-Fi, Ви можете поєднувати декілька речей одночасно: спілкуватися з друзями, користуватися ресурсами мережі КПІ, мати доступ до мережі Інтернет.

Детальніше про схему підключення до Wi-Fi –мережі та доступу до Інтернет можна дізнатися на сайті http://wifi.ntu-kpi.kiev.ua

Допомогу в організації бездротового зв’язку Wi-Fi на «Поляні» надав випускник КПІ, депутат Київради Дмитро Андрієвський. За його словами, це – черговий крок до того, щоб студенти мали можливість не лише отримувати якісні знання в найкращому університеті України, але й комфортно проводити свій вільний час.

22.05.2008