(Інформація) Введення прямого підключення користувачів до Інтернет у 13, 14 та 22 гуртожитках

Повідомляємо, що з 1 жовтня 2011р. повністю завершена модернізація локальної мережі та введено прямий тип підключення до Інтернет у другій черзі гуртожитків (13, 14 та 22). Таким чином, на даний момент новий тип підключення запущено у 6, 7, 11, 13, 14, 17, 21 та 22 гуртожитках.

Наразі попередньо сформована третя черга на модернізацію локальної мережі (4, 18 та 20 гуртожитки). За умови активної позиції студентів та студентських рад гуртожитків, до третьої черги можуть бути додатково включені інші гуртожитки.

Ознайомитися з тарифами для прямого типу підключення до Інтернет можна за посиланням:
http://kpi-telecom.kpi.ua/services/internet/connection/individualsprice/#direct .

За подальшими новинами слідкуйте на сайті.

Адміністрація НТО "КПІ-Телеком"

11.10.2011