(Інформація) "Круглий стіл" щодо обговорення діяльності підрозділу НТО «КПІ-Телеком» НТУУ «КПІ» та мережі НТУУ "КПІ"

Шановні КПІшники!

НТО "КПІ-Телеком" підводить підсумки 2-тижневого збору зауважень та питань, щодо обговорення діяльності підрозділу НТО «КПІ-Телеком» НТУУ «КПІ» та мережі НТУУ "КПІ". З метою донесення інформації до студентства ми організовуємо серію заходів, перший з яких відбудеться у форматі "круглого столу" цієї п'ятниці 9.12.2011, з 15 до 16 години в аудиторії 155 1-го корпусу.

Щоб зареєструватися для участі у "круглому столі", надішліть свою контакту інформацію – ПІБ, факультет, група, гуртожиток (якщо мешкаєте у студмістечку) на адресу network@kpi.ua

Кількість вільних місць в аудиторії – 35.

З повагою, керівництво НТО «КПІ-Телеком» НТУУ «КПІ»

P.S. Нагадуємо, що збір питань, зауважень та пропозицій продовжується. Надсилайте їх на електронну адресу network@kpi.ua.

08.12.2011