(Інформація) Вільний Wi-Fi доступ до мережі Інтернет на території кампусу

В різних інформаційних джерелах досить часто згадується проект відкритого доступу Kiev Free Wi-Fi, який, за підтримки Київської міської державної адміністрації, реалізовувався у ряді місць Києва до Євро-2012. У нас в університеті аналогічний проект вільного Wi-Fi доступу було реалізовано НТО «КПІ-Телеком» ще наприкінці 2011 р., коли було встановлено 7 «відкритих» точок доступу Wi-Fi в бібліотеці НТУУ «КПІ». І в 2012 р. цей проект було продовжено при активній участі ряду факультетів університету. Так, при активній участі студентських рад і адміністрацій факультетів/інститутів, встановлено 4 точки вільного доступу ММІ в 1-му корпусі, 3 точки ФММ в 7 та 16 корпусах, 2 точки ФСП в 7 корпусі, 2 точки ІХФ в 19 корпусі, 3 точки ВПІ в 8 корпусі, 1 точка в ЦКМ. РТФ розбудував свою Wi-Fi мережу в 17 корпусі. З урахуванням раніше встановлених НТО «КПІ-Телеком» «відкритих» точок доступу в бібліотеці та профілакторії – загальна кількість «відкритих» точок на території університету становить 28 одиниць. Таким чином, зони «відкритого доступу» Wi-Fi вже існують у 8 навчальних корпусах. При реалізації цього проекту НТО «КПІ-Телеком», перш за все, підтримує ініціативу студентських рад факультетів. Якщо Ви зацікавлені, щоб такі зони «відкритого доступу» Wi-Fi з’явились і у Вашому навчальному корпусі, звертайтесь, і ми спільно вирішимо всі питання. Контакти НТО «КПІ-Телеком» можна переглянути за посиланням.

Адміністрація НТО «КПІ-Телеком»

12.12.2012