Угода “Інком” та НТУУ “КПІ” про стратегічну співпрацю

В кінці 2005 року Національний технічний університет України НТУУ “КПІ” та корпорація “Інком” підписали Угоду про стратегічну співпрацю. Ціллю угоди є об‘єднання ресурсів, потенціалу та досвіду сторін для реалізації спільних високотехнологічних наукомістких проектів в рамках інноваційного середовища Технополісу “Київська політехніка”

Угодою передбачено довгострокову співпрацю в реалізації взаємо-цікавих проектів, у тому числі:

• телекомунікаційне забезпечення та реалізація проекту Віртуального університету стран Східної Європи;
  • здійснення НТУУ “КПІ” цільової підготовки спеціалістів для корпорації Інком в області інформаційних технологій;
  • реалізація в НТУУ “КПІ” системного проекту бездротового доступу до Інтернет *;
  • спільна реалізація проекту теле-медицини та інших проектів у сфері високих технологій.

* додаткову інформацію, відносно проекту НТО “КПІ-Телеком” та корпорації “Інком” по створенню бездротової мережі доступу на території кампусу НТУУ “КПІ”, буде розміщена на сайті після улагодження організаційних і технічних питань з обох сторін.

30.01.2006