(Оголошення) Portmone.com проводить акцію для студентів "КПІ"

З 23 березня по 23 квітня компанія «Portmone.com» спільно з «KPI-TELECOM» проводить акцію для студентів КПІ. Після закінчення акції серед учасників будуть розіграно 10 ваучерів по 50 гривень на поповнення особового рахунку в мережі «KPI-TELECOM».

Умови акції:

1.Організатори:

1.1.Акція проводиться спільно компаніями «Portmone.com» і «KPI-TELECOM».

2.Учасники акції:
2.1. Всі користувачі послуг компанії «KPI-TELECOM», які поповнили рахунок в мережі «KPI-TELECOM» через систему Portmone.com під час проведення акції.

3. Умови участі:
3.1. Всі користувачі послуг компанії «KPI-TELECOM», які поповнили рахунок через систему Portmone.com в мережі «KPI-TELECOM» Portmone.com на момент проведення акції (з 23 березня по 23 квітня), беруть участь в розіграші призів.

4. Призи:
4.1. 10 учасникам акції буде поповнений рахунок в мережі «KPI-TELECOM» на суму 50 гривень кожному.

5. Період проведення акції:
5.1. Термін проведення з 23 березня по 23 квітня.

6. Порядок проведення розіграшу:
6.1. Учасниками розіграшу є користувачі «KPI-TELECOM» і «Portmone.com», що виконали умови участі в акції.
6.2. Розіграш призів відбудеться серед всіх учасників акції шляхом випадкового комп'ютерного відбору.

7. Процедура нагородження:
7.1. Про результати акції всі переможці будуть повідомлені особисто, а також буде опублікована інформація на сайтах компаній. «KPI-TELECOM» і Portmone.com
7.2. Поповнення рахунку буде проведено в день оголошення результатів, на особовий рахунок кожного переможця.

21.03.2007