"Круглий стіл" щодо обговорення діяльності підрозділу НТО "КПІ-Телеком" та мережі НТУУ "КПІ (28.12.2011)"
У зв’язку з великою кількістю запитань, щодо діяльності підрозділу НТО «КПІ-Телеком» НТУУ «КПІ» та з метою їх широкого обговорення усіма користувачами мережі, створення ефективної стратегії розвитку інформаційно-телекомунікаційної мережі та її сервісів в НТУУ «КПІ», ми проводили 2-тижневий збір питаннь, зауваження та пропозиції. Результатом щого став круглий стіл за участі проректора з наукової роботи Ільченко М. Ю., помічника ректора Мазур М.О., представників організацій студентського самоврядування (Профкому студентів, Студентської ради, Студентської ради студмістечка), студентів та керівництва НТО «КПІ-Телеком», який відбувся 09.12.2011. На превеликий жаль, на зустріч завітало лише 4 студенти, хоча попередньо зареєструвалося близько 20 осіб.

На зустрічі були обговорені наступні питання:

1. Підрозділ НТО «КПІ-Телеком» і чим він займається.
  • Структура та задачі
  • Мережа НТУУ “КПІ”
  • Фінансування
2. Тарифна політика
  • DIRECT-Internet
  • VPN-Internet

3. Розвиток мережі
  • Модернізація гуртожитків (поточний стан, етапи)
  • Wi -Fi мережа
  • Додаткові сервіси

4. Відповіді на питання студентів

Детально ці питання висвітлені в презентації.

За результатами обговорення були сформовані першочергові задачі по розвитку мережі НТУУ «КПІ», а саме:

1. Модернізація мережі у 1, 3, 4, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 18, 19 та 20 гуртожитках та введення прямого типу доступу до Інтернет. Для пришвидшення модернізації мережі, за допомогою студентських рад гуртожитків, залучення до фінансування робіт по модернізації спонсорів та факультетів/інститутів.

2. Розбудова Wi -Fi мережі на території кампусу.

3. Інформування користувачів мережі щодо проведених робіт, планів і проектів.