КПІ-Телеком, науково-технічне об`єднання
 
На головну сторінкуНаписати листаМапа сайтуПравила надання та контролю інформації на сайтах університету

Правила надання та контролю інформації, яка розміщується на сайтах університету та сайтах підрозділів


Розділ 1. Організація змін, корекції та поповнення сайту НТУУ “КПІ”

1. Рішення про зміни, корекцію чи поповнення розділів зовнішнього та внутрішнього інформаційного сайту приймають визначені наказом відповідальні за розділи особи. Зміни та корекції зовнішнього сайту університету узгоджуються з відповідальною особою, яка призначена ректором.

2. Інформація повинна бути перевіреною і затвердженою відповідальною за розділ особою.

3. Включення на зовнішній сайт університету інформації підрозділів здійснюється на підставі службової записки керівника підрозділу за дозволом проректора з наукової роботи – Ільченко М.Ю.

4. При підготовці інформації треба враховувати, що сайт НТУУ”КПІ” – тримовний (українська, російська та англійська мови).

5. Інформація для включення її на зовнішній сайт передається по E-mail за адресою: lab-inform@ntu-kpi.kiev.ua. Інформація для включення на внутрішній інформаційний сайт передається по E-mail за адресою: lab-inform@ntu-kpi.kiev.ua. Файли, які передаються (текст у форматі .doc, малюнки з розширенням .gif, .jpeg), якщо їх розмір перевищує 500 КБ, архівуються (формат. RAR чи. ZIP). При цьому структура листа може бути наступною:

  • Subject (предмет):- назва підрозділу;
  • у листі можна надати побажання по розміщенню;
  • Attach (під’єднати)- приєднується відповідний текст (звичайний файл з розширенням .doc)

6. Якщо розділ (підрозділ сайту) представлений у виді HTML, то на ньому повинні враховуватися стиль (шрифтовий, графічний, кольоровий та навігаційний) та скрипти основної частини сайту, можливість переглядати його на всіх сучасних браузерах. Така інформація попередньо узгоджується з лабораторією “Інформ” НТО “КПІ-Телеком”.

7. В лабораторії “Інформ” НТО “КПІ-Телеком” оцінюється трудомісткість виконання робіт і замовники знаходять джерела фінансування (корекція тексту та додаткове включення до 10 сторінок тексту виконується без додаткових витрат на протязі 2 тижнів ).

8. В лабораторії “Інформ” НТО “КПІ-Телеком” збирання інформації, зберігання її в архіві, створення виконується на спеціальному робочому місці з обмеженим доступом.

9. Для розділів сайту, які необхідно постійно поповнювати та змінювати (оголошення, поточна інформація, газета “Київський політехнік” та інші) спрощується порядок надання інформації та в лабораторії “Інформ” НТО “КПІ-Телеком” організується супроводження цих розділів.

10. На сайті НТУУ”КПІ” надається поточна інформація про всі зміни.


Розділ 2. Супроводження та впорядкування сайтів підрозділів та гуртожитків во внутрішній мережі НТУУ ”КПІ”

1. Відповідальність за зміст інформації, розташованої на сайтах підрозділів, покладається на керівників відповідних підрозділів, на сайтах гуртожитків – на голів координаційних рад гуртожитків.

2. На інформаційних вузлах не може бути розташована інформація, яка порушує закон про інтелектуальну власність, інші закони та Конституцію України.

3. Порушення в змістовній частині можуть приводити до мережевої, адміністративної чи карної відповідальності у відповідності із законами України, міжнародними нормами, правилами університету.

4. Керівник підрозділу призначає відповідальну особу (Web-майстра ), який виконує поточне супроводження сайту та слідкує за його інформаційним наповненням.

5. Прізвище та E-mail Web-майстра фіксується у підрозділі супроводження сайту НТУУ”КПІ” і з ним ведеться поточна робота по сайту підрозділу.

6. Інформація про сайти підрозділів включається у поточний “Звіт по сайтам НТУУ”КПІ””, який поновлюється кожні три місяці. Звіт розміщується на Web-сайті НТУУ”КПІ”.

До списку інструкцій>>
Версія для друкуВерсія для друку