КПІ-Телеком, науково-технічне об`єднання
 
На головну сторінкуНаписати листаМапа сайтуПоложення про умови надання та використання доменних імен НТУУ «КПІ»

1. Загальні положення

1.1. Доменні імена університету kpi.ua, kpi.in.ua, ntu-kpi.kiev.ua, ntu-kpi.edu.ua, kpi.edu.ua, а також будь-які доменні імена, які зареєстровані за НТУУ «КПІ» (надалі – університет) чи будуть зареєстровані в подальшому, є власністю університету і їх використання, без дозволу університету, забороняється.
1.2. Рішення про реєстрацію, перереєстрацію та зміну переліку доменних імен університету приймає НТО «КПІ-Телеком».
1.3. Домен kpi.ua, призначений для обслуговування тільки структурних підрозділів НТУУ “КПІ” та централізованих інформаційних вузлів/ресурсів університету (наприклад www.kpi.ua, mx.kpi.ua і т.і.).
1.4. Домен kpi.in.ua призначений для вузлів індивідуальних користувачів, сторонніх юридичних осіб, довідкових інформаційних вузлів, розважальних інформаційних вузлів, вузлів громадських організацій, які функціонують в НТУУ “КПІ” і т.д.
1.5. Доменні імена для викладачів університету створюються в домені edu.kpi.ua.
1.6. Доменні імена гуртожитків НТУУ “КПІ” створюються тільки в домені kpi.in.ua.
1.7. Нові доменні імена в доменах ntu-kpi.kiev.ua, users.ntu-kpi.kiev.ua, ntu-kpi.edu.ua, kpi.edu.ua з 01.02.2011 не надаються (всі доменні імена, внесені до цієї дати залишаться актуальними). Замість них використовуються домени kpi.ua та kpi.in.ua.
1.8. Правила надання доменних імен для хостингу сайтів регулюються цим положенням.
1.9. Делегування домену для підрозділу університету виконується тільки у внутрішній зоні kpi.ua. У зовнішній зоні створюються статичні записи не більш ніж 4-го рівня (крім стандартного аліасу www).
1.10. Делегування домену для гуртожитку університету виконується тільки у внутрішній зоні kpi.in.ua. У зовнішній зоні створюються статичні записи не більш ніж 5-го рівня (крім стандартного аліасу www).

2. Структура доменних імен

2.1. Доменне ім’я в домені kpi.ua формується з абревіатури назви підрозділу українською мовою латинськими літерами (до 10 літер).
2.2. Допускається створення декількох доменних імен для підрозділу (наприклад, fel.kpi.ua та conf2011.fel.kpi.ua)
2.3. Для кожного доменного імені aaa.kpi.ua по замовчуванню створюється аліас www.aaa.kpi.ua
2.4. Структура доменних імен повинна відповідати ієрархічній структурі підрозділів університету. Тобто піддомени факультетських/кафедральних конференцій, лабораторій та ін. створюються у домені факультету/кафедри.
2.5. Доменне ім’я в домені edu.kpi.ua формується як [ініціали]-[ прізвище ].edu.kpi.ua. Наприклад, Іван Петрович Іванов може мати доменне ім’я ip-ivanov.edu.kpi.ua. При кількості літер в прізвищі більше 7 допускається скорочення прізвища, яке погоджується з НТО «КПІ-Телеком».
2.6. Доменні ім’я студентських рад/ профкомів факультетів/інститутів повинні розташовуватися в домені факультету/інституту і можуть мати довільну назву, погоджену з деканом/директором факультету/інституту.
2.7. Доменне ім’я в домені kpi.in.ua формується за запитом користувача. При цьому доменне ім'я не може співпадати або бути схожим на службові чи зарезервовані імена та суперечити моральним чи етичним нормам.
2.8. Попереднє резервування доменних імен не проводиться.
2.9. Рішення про включення домену підрозділу університету в домен університету та призначення йому доменного імені приймає НТО “КПІ-Телеком” на підставі службової записки керівника підрозділу у встановлений термін.
2.10. Рішення про включення домену студентської ради/профкому факультету/інституту університету в домен університету та призначення йому доменного імені приймає НТО “КПІ-Телеком” на підставі звернення голови студентської ради або профкому факультету/інституту, завізованого деканом/директором факультету/інституту, у встановлений термін.
2.11. Рішення про включення домену викладача університету в домен університету та призначення йому доменного імені приймає НТО “КПІ-Телеком” на підставі службової записки викладача у встановлений термін.
2.12. Рішення про включення домену гуртожитку університету в домен університету та призначення йому доменного імені приймає НТО “КПІ-Телеком” на підставі звернення голови студентської ради гуртожитку у встановлений термін.
2.13. Рішення про включення домену в домен kpi.in.ua та призначення йому доменного імені приймає НТО “КПІ-Телеком” на підставі звернення користувача у встановлений термін.
2.14. Рішення про реєстрацію домену підрозділу приймається тільки при наявності в підрозділі відповідальної особи, яка призначається керівником підрозділу із складу штатних співробітників підрозділу.
2.15. Рішення про реєстрацію домену студентської ради/профкому факультету/інституту приймається тільки при наявності відповідальної особи, яка призначається рішенням студентської ради/профкому факультету/інституту при погодженні з НТО “КПІ-Телеком” та наданні витягу з протоколу засідання студентської ради/профкому, щодо призначення відповідальної особи разом з заявою на реєстрацію домену.
2.16. Рішення про реєстрацію домену гуртожитку приймається тільки при наявності відповідальної особи, яка призначається рішенням студентської ради гуртожитку при погодженні з НТО “КПІ-Телеком” та наданні витягу з протоколу засідання студентської ради, щодо призначення відповідальної особи разом з заявою на реєстрацію домену.
2.17. Термін розгляду заявки – 7 робочих днів.
2.18. Термін внесенні необхідних записів на сервера імен та налагодження хостингу – 5 робочих днів з моменту ухвалення заявки.

3. Відповідальність

3.1. За організаційне супроводження делегованого домену підрозділу (розподіл IP адрес, організація піддоменів і т. і.) та зміст інформаційного наповнення доменів підрозділу відповідає відповідальна особа, зазначена у службовій записці.
3.2. Відповідальність за зміст інформаційного наповнення в домені студентської ради/профкому факультету/інституту несе голова студентської ради/профкому факультету/інституту.
3.3. Відповідальність за зміст інформаційного наповнення в домені гуртожитку несе голова студентської ради гуртожитку.
3.4. Відповідальність за зміст інформаційного наповнення вузла/ресурсу в доменах kpi.in.ua та edu.kpi.ua несе особа, на яку зареєстровано вузол/ресурс.
3.5. За зміст інформаційного наповнення може бути мережева, адміністративна та карна відповідальність у відповідності з правилами користування телекомунікаційною мережею НТУУ “КПІ”, правилами університету, чинним законодавством України, міжнародними нормами.Версія для друкуВерсія для друку