КПІ-Телеком, науково-технічне об`єднання
 
На головну сторінкуНаписати листаМапа сайтуПорядок підключення до мережі НТУУ “КПІ”

Інструкція про порядок підключення до мережі НТУУ “КПІ” і отримання електронної поштової адреси на сервері НТУУ "КПІ"


1. Фізичне підключення персонального комп’ютера/серверу підрозділу/користувача до локальної комп’ютерної мережі НТУУ “КПІ” здійснюється на підставі договору між підрозділом НТУУ “КПІ”/користувачем та НТО “КПІ-Телеком” НТУУ “КПІ”.

2. Після фізичного підключення персонального комп’ютера/серверу підрозділу/користувача до локальної комп’ютерної мережі НТУУ “КПІ” останній укладає договір з НТО “КПІ-Телеком” НТУУ “КПІ” на абонентське обслуговування та використання інформаційних сервісів мережі (підтримка внутрішньої та зовнішньої IP-адреси, підтримка доменного імені, електронна пошта, доступ до ресурсів зовнішніх мереж і т.і).
gddbcdbbdb
3. Включення домену підрозділу університету або вузла користувача в домени університету (у разі необхідності) та призначення йому доменного імені проводиться у відповідності з “Положенням про умови надання та використання доменного імені університету”.

4. Рішення про відкриття службової електронної адреси підрозділу на поштовому серверу університету приймає директор НТО “КПІ-Телеком” на підставі службової записки керівника підрозділу.

5. Керівник підрозділу призначає особу, яка буде відповідати за прийом та відправлення поштових повідомлень зі службової електронної адреси.

6. Прізвище відповідальної особи фіксується у центрі інформатизації НТО “КПІ-Телеком”.

7. Службові електронні адреси створюються у поштовому домені ntu-kpi.kiev.ua.

8. Електронні адреси для індивідуальних користувачів створюються у поштовому домені users.ntu-kpi.kiev.ua.

9. Для отримання електронної адреси відповідальна особа підрозділу/користувач заповнює реєстраційну картку (додаток 1).

10. Формат службової електронної адреси – *****@ntu-kpi.kiev.ua, для індивідуального користувача – *****@users.ntu-kpi.kiev.ua.

11. При необхідності можливе створення поштових псевдонімів індивідуальних користувачів чи підрозділів у форматі *****@*****.ntu-kpi.kiev.ua.

12. Службове поштове ім’я формується з абривіатури назви підрозділу латинськими літерами (до 7 літер).

13. Поштове ім’я/псевдонім індивідуального користувача формується з імені та призвіща користувача латинськими літерами (до 7 літер).

14. Термін відповідей на електронні поштові листи, які надходять на службову електронну адресу підрозділу не повинен перевищувати 3-х робочих днів.

15. Комп’ютер, який використовується для роботи з електронною поштою, повинен бути захищений антивірусними програмами. Поновлення антивірусних баз повинно проводитись відповідальною особою/користувачем не менш 1-го разу на тиждень (при наявності можливостей – кожний день в автоматичному режимі).

До списку інструкцій>>Версія для друкуВерсія для друку