КПІ-Телеком, науково-технічне об`єднання
 
На головну сторінкуНаписати листаМапа сайтуНовини

(Інформація) Запуск пілотного проекту прямого підключення користувачів до Інтернет у 6-му гуртожитку

Шановні користувачі!
Повідомляємо, що з 01.12.10 у 6-му гуртожитку успішно запущено пілотний проект прямого підключення користувачів до Інтернет. Для запуску проекту був вибраний 6 гуртожиток, в зв’язку з тим, що в ньому повністю закінчена модернізація локальної мережі та всі користувачі підключені у кероване обладнання.
Комп’ютер користувача має прямий доступ до мережі Інтернет без використання додаткових програмних сервісів (VPN, proxy). Для комп’ютера користувача виділяється тільки зовнішня IP-адреса. При цьому доступ до інформаційних ресурсів та інших вузлів в кампусній мережі буде можливий тільки через зовнішні IP-адреси.
Використання нового типу підключення дало можливість знизити тарифи, спростити процес підключення, покращити швидкість та якість послуги.
Ознайомитися з тарифами можна за посиланням http://kpi-telecom.kpi.ua/services/internet/connection/individualsprice/#direct .
По завершенню тестування та остаточного налагодження програмно-апаратних засобів, планується введення нового типу підключення у гуртожитках, в яких закінчена модернізація мережі (№№7, 11, 17, 21 – перша черга), гуртожитках, де мережа частково модернізована (№№13, 14, 22 – друга черга) та у решті гуртожитків, в порядку черги після проведення модернізації мережі.
За подальшими новинами слідкуйте на сайті.

Адміністрація НТО "КПІ-Телеком".

08.12.2010

<< До списку новин