КПІ-Телеком, науково-технічне об`єднання
 
На головну сторінкуНаписати листаМапа сайтуНовини

(Інформація) Порядок призупинення послуги на канікули

Шановні користувачі!

У зв'язку з наближенням канікул нагадуємо, для запобігання зняття коштів абоненти, які планують не користуватися Інтернет доступом певний період, повинні завчасно призупинити послугу. Звертаємо Вашу увагу, що кошти за тарифні плани знімаються 1-го числа. При призупиненні послуги після 1-го числа, кошти за поточний місяць не повертаються.

Для користувачів прямого доступу до мережі Internet (DIRECT) послуга призупиняється наступним чином:
На сайті біллінгової системи у розділі керування тарифами (https://billing.kpi.ua/directtariffscheduler/) запланувати зміну тарифного плану на 0 Mbit FREE (0110) на бажаний місяць (з 1 числа). Для призупинення послуги Ви також можете звернутися до служби технічної підтримки (http://kt.kpi.ua/contacts/)

Детальніше з процедурою зняття коштів можна ознайомитися за посиланням http://kt.kpi.ua/services/internet/connection/individualsprice/#direct

Для поновлення користування послугою необхідно обрати бажаний тарифний план на сайті біллінгової системи. Послуга буде активована з наступної доби. При активації послуги після 1го числа місяця, з рахунку буде знята абонплата за тарифний план, пропорційно кількості днів, що залишилися до кінця місяця.

Адміністрація НТО "КПІ-Телеком"

18.12.2014

<< До списку новин