КПІ-Телеком, науково-технічне об`єднання
 
На головну сторінкуНаписати листаМапа сайтуНовини

(Інформація) Підключення до сервісу Eduroam

Шановні користувачі!

НТО "КПІ-Телеком" завершив підключення мережі нашого університету до сервісу Eduroam (https://www.eduroam.org/). Метою сервісу є забезпечення доступу до мереж (у першу чергу, Wi-Fi) всіх учасників системи по домашньому логіну та паролю співробітника або студента.

Отримати доступ до сервісу Eduroam може будь-який студент, викладач, співробітник університету, який має обліковий запис електронної пошти в піддоменах та домені kpi.ua. В якості логіну та паролю до Eduroam використовується адреса електронної пошти, наприклад, some.user@kpi.ua та пароль до облікового запису електронної пошти. Якщо у вас немає електронної пошти у домені університету і ви бажаєте використовувати даний сервіс, зверніться до служби технічної підтримки.

Підключення до Eduroam можливе на всіх операційних системах. Завантажити програмне забезпечення для автоматичного налаштування підключення до Eduroam можна на сайті https://cat.eduroam.org/. Для завантаження оберіть "Eduroam user: download your installer", далі "National technical university of Ukraine “Kyiv polytechnic institute". Після цього система сама визначить тип операційної системи та запропонує завантажити відповідний інсталятор. Для завантаження потрібно натиснути "Download your eduroam installer". Далі встановити програмне забезпечення по стандартній схемі для вашої системи. Після встановлення потрібно підключитися до мережі Eduroam ( карта покриття http://kt.kpi.ua/faq/freewifi/ ), запустити програму автоналаштування Eduroam та слідувати підказкам для підключення.

12.01.2017

<< До списку новин