КПІ-Телеком, науково-технічне об`єднання
 
На головну сторінкуНаписати листаМапа сайтуНовини

(Анонс) Комерційний старт нової системи білінгу та нового типу доступу до мережі Інтернет

Шановні користувачі!

З 5.01.07 по 21.01.07 будуть проходити технологічні роботи по передстартовій підготовці до запуску нової системи білінгу. У зв‘язку з цим, усі тестові данні будуть знищенні (включаючи дані доступу) *.

З 22.01.07 починається комерційне використання нового типу доступу до мережі інтернет за новими тарифними схемами ( http://kpi-telecom.ntu-kpi.kiev.ua/internetnew/ ). У системі на даний момент доступно 256 статичних та 256 динамічних зовнішніх IP адрес. Розширення зовнішнього блоку IP адрес для індивідуальних користувачів мережі планується провести до початку комерційного використання системи (слідкуйте за новинами на сайті).

Послуга доступу до мережі Інтернет через проксі сервер буде надаватись до 1.03.07 за новими тарифами з 22.01.07. У зв‘язку з цим, при реєстрації у новій системі, потрібно буде переоформити договір.

Увага! У новій системі білінгу існує можливість поповнення рахунку через систему електронних платежів «Портмоне» за допомогою карток Visa/MasterCard зі свого комп‘ютеру. Мінімальний платіж – 25 гривень. Сервіс забезпечується Міжбанківською Системою Portmone.com ( http://portmone.com ).


Помітки:

*
У цей період використовуйте Ваш логін та пароль на проксі для безкоштовного доступу до ресурсів в UA-IX. Не забувайте перевіряти посилання та ресурси через сторінку перевірки ( http://kpi-telecom.ntu-kpi.kiev.ua/support/checkip/ ) на приналежність мережам, що входять до UA-IX!

**
Увага! Попередження!
Використання чужої картки чи її реквізитів без згоди власника є шахрайством та переслідується за законом. При виконанні платіжних операцій фіксується інформація, яка може бути використана для викриття шахрайства, та для доказів неправомірних дій.


Обговорити у форумі
Обговорити у форумі


31.12.2006

<< До списку новин