КПІ-Телеком, науково-технічне об`єднання
 
На головну сторінкуНаписати листаМапа сайтуТарифи для Індивідуальних користувачів

Тарифи з прямим доступом до мережі Internet (колективний*)

Назва тарифу Максимальна швидкість на прийом/передачу даних** Включено IP адрес у вартість*** Кількість одночасно працюючих пристроїв**** Ціна, грн/міс
Team-100 До 100 Мбіт/сек 8 8 140


* – Колективний договір може використовуватися декількома користувачами лише при наявності реєстрації у білінговій системі кожного з них та при умові проживання у одній кімнаті.
** – Швидкість доступу до Інтернет ресурсів та ресурсів в кампусній мережі.
*** – У вартість колективного тарифного плану (ТП) включена відповідна кількість зовнішніх IP адрес. Якщо кількість виділених зовнішніх IP адрес більша кількості включених у ТП, кожна наступна з них оплачується додатково (5 грн/міс).
**** – У кожному ТП передбачена кількість одночасно працюючих пристроїв, які використовуються у поточний момент. Закріпити за підключенням можна будь-яку кількість пристроїв, але одночасно буде працювати та кількість пристроїв, яка передбачена ТП. Для кожного пристрою виділяється зовнішня IP адреса.

Схема оплати колективних ТП з прямим доступом до мережі Internet (оплата відбувається по загальному ідентифікатору для групи користувачів):

Якщо першого числа сума на рахунку більша або рівна вартості обраного ТП відбувається зняття коштів за поточний місяць (оплата відбувається за календарний місяць, тобто з 1 по останнє число місяця);

Якщо першого числа сума на рахунку менша вартості обраного ТП, послуга деактивується до моменту внесення на рахунок необхідної суми. Після внесення необхідної суми на рахунок відбувається зняття коштів за поточний місяць (оплата відбувається до кінця календарного місяця, тобто з дня внесення необхідної суми по останнє число місяця, пропорційно кількості днів до кінця місяця);

Якщо ТП був вимкнений за станом рахунку і в будь-який наступний день грошей на рахунку стало достатньо для оплати ТП з урахуванням кількості днів до кінця місяця, відбувається зняття коштів за поточний місяць (оплата відбувається до кінця календарного місяця, тобто з дня, коли грошей на рахунку стало достатньо для оплати ТП, по останнє число місяця пропорційно кількості днів до кінця місяця);

При підключенні до колективного договору звертайте увагу, що швидкість підключення через безпровідну мережу залежить від багатьох факторів, у т.ч. значно від якості самої точки. У випадку скарг на швидкість, замір повинен відбуватися безпосередньо з порту включення точки через кабель.

Тарифи з прямим доступом до мережі Internet (індивідуальний)

Назва тарифу Максимальна швидкість на прийом/передачу даних* Ціна, грн/міс
Internet 100 100 Мбіт/сек* 120* – Швидкість доступу до Інтернет ресурсів та ресурсів в кампусній мережі.

Схема оплати тарифних планів з прямим доступом до мережі Internet:
Якщо першого числа сума на рахунку більша або рівна вартості обраного тарифного плану відбувається зняття коштів за поточний місяць (оплата відбувається за календарний місяць, тобто з 1 по останнє число місяця);
Якщо першого числа сума на рахунку менша вартості обраного тарифного плану, послуга деактивується до моменту внесення на рахунок необхідної суми. Після внесення необхідної суми на рахунок відбувається зняття коштів за поточний місяць (оплата відбувається до кінця календарного місяця, тобто з дня внесення необхідної суми по останнє число місяця пропорційно кількості днів до кінця місяця);
Якщо тарифний план був вимкнений по стану рахунку, і в будь-який наступний день грошей на рахунку стало достатньо для оплати тарифного плану з урахуванням кількості днів до кінця місяця, відбувається зняття коштів за поточний місяць (оплата відбувається до кінця календарного місяця, тобто з дня, коли грошей на рахунку стало достатньо для оплати тарифного плану, по останнє число місяця пропорційно кількості днів до кінця місяця);

Користувач може тимчасово припинити дію послуги строком до 3-х місяців. Для цього в розділі керування тарифами на сайті біллінгової системи https://billing.kpi.ua/directtariffscheduler/потрібно запланувати зміну тарифного плану на 0 Mbit FREE (0110) на бажаний місяць. Для подальшої активації послуги достатньо обрати бажаний тарифний план на сайті біллінгової системи. Послуга буде активована з наступної доби. При активації послуги після 1го числа місяця, з рахунку буде знята абонплата за тарифний план, пропорційно кількості днів, що залишилися до кінця місяця. При призупиненні послуги після 1-го числа, кошти за поточний місяць не повертаються.

На початок сторінки

Тарифи з використанням VPN


Тарифний план “Телеком-Unlim” з 01.01.2013 р.

Назва тарифу Максимальна швидкість на прийом/передачу даних * Ціна, грн/міс
VPN-25 25 Мбіт/сек
54
VPN-50 50 Мбіт/сек
95


* – Швидкість доступу до Інтернет та UA-IX ресурсів (змішаний трафік).

Тарифні плани доступні лише користувачам, які мають 1 логін до послуги VPN. Якщо користувач має 2 логіни, він може видалити другий самостійно у керуванні логінами білінгової системи.

Після 01.01.2013 р. перехід на ТП вищої вартості можливий в будь-який день місяця, при цьому користувач сплачує різницю між ТП пропорційно кількості днів до кінця місяця. Перехід на ТП з меншою вартістю можливий тільки 1-го числа наступного місяця.

Перші 500 Гігабайт (для тарифу VPN-25) та 1000 Гігабайт (для тарифу VPN-50) використаного об’єму надаються без жодних обмежень. Після досягання даного ліміту, НТО “КПІ-Телеком” залишає за собою право зменшити швидкість користувачеві в 10 разів. З початку кожного місяця обмеження знімаються.

На початок сторінки

Тарифи з використанням proxy (з 16.03.2009)

Тарифний план “Телеком-Передплачений” (з 16.03.2009)

Тарифний план з передплаченим трафіком. В рамках данного тарифного плану користувачу надається певний обсяг Internet трафіку та певний обсяг трафіку UA-IX на календарний місяць. В залежності від потреб, користувач сам обирає необхідний тарифний план.

Абонплата згідно тарифного плану стягується у повному обсязі при виборі тарифу (за поточний календарний місяць) та завжди, на початку нового календарного місяця.

Система білінгу надасть можливість вибору вказаного тарифного плану і буде відображати його, як XX+YY, де XX –кількість включеного Internet трафіку, YY –кількість включеного UA-IX трафіку.

Увага! Невикористаний обсяг UA-IX та Internet трафіку на наступний календарний місяць не переноситься.

Назва тарифу Абонплата, грн/міс Включено трафіку Internet, Гб Включено трафіку UA-IX, Гб Перевищення трафіку Internet, грн/Мб Перевищення трафіку UA-IX, грн/Мб
0+10010,10,025
0,5+1250,510,050,013
2,5+5592,550,020,005
5+10895100,0150,004
15+3011915300,010,003
50+100179501000,0050,001

На початок сторінки

Інші тарифи

Разові тарифи


Послуга Вартість, грн.
- реєстрація у новій системі білінгу 0
- створення першого логіну для послуги “Доступу до Інтернет (VPN)” 0
- створення додаткового логіну для послуги “Доступу до Інтернет (VPN)” 5

Інші тарифи


Послуга Вартість, грн.
Налаштування, встановлення та перевірка Wi-Fi пристрою50
Додаткова зовнішня IP-адреса5 грн/міс
Виклик спеціаліста******30
* надається, якшо на балансі рахунку користувача більше 1 грн.;

** На даний момент, "українським" вважається трафік, що проходить через канали підключення до UA-IX або парітети з іншими мережами. Перевірити IP на приналежність UA-IX Ви можете тут.

*** дія тарифних меж розповсюджується на календарний місяць;

**** трафік через ВПН сервер між зовнішніми IP адресами (вказані нижче) користувачів.
УВАГА! Цей трафік є зовнішнім, сюди не відноситься трафік всередині локальної мережі!
Блоки IP-адрес, що закріплені за НТУУ “КПІ”: 77.47.128.0/17;

***** Одна адреса на логін. При необхідності, можна використовувати цей тип адреси на декількох логінах. Абонплата за використання цього типу адреси стягується за повний календарний місяць, не залежно від користування послугою “Доступу до Інтернет (VPN)";

****** – У вартість виклика спеціаліста входить налаштування типового програмного забезпечення необхідного для функціонування локальної мережі (у випадку включення у обладнання НТО "КПІ-Телеком"), підключення до мережі Інтернет (VPN, PROXY) та пошти, яка знаходиться у доменах, що обслуговуються НТО "КПІ-Телеком". Вартість налаштування додаткового програмного забезпечення не входить у вартість виклику спеціаліста.

На початок сторінки

Версія для друкуВерсія для друку