КПІ-Телеком, науково-технічне об`єднання
 
На головну сторінкуНаписати листаМапа сайтуПроцедура підключення індивідуальних користувачів

Порядок підключення нових користувачів до мережі НТУУ «КПІ» в гуртожитках


Підключення нових користувачів відбувається у такій послідовності.
1. Пройти попередню реєстрацію у білінговій системі https://billing.kpi.ua/register/;
2. Дочекатись обробки попередньої реєстрації у білінговій системі співробітниками НТО «КПІ-Телеком» (може зайняти віж декількох годин до 3 робочих днів, залежно від інтенсивності надходження попередніх реєстрацій);
3. Отримати підтвердження реєстрації у білінговій системі (про це користувачеві повідомляють у SMS-повідомленні та на пошту, що вказана при реєстрації);
4. Поповнити рахунок на суму не менше вартості абонплати 3-ох місяців мінімального тарифного плану (дані кошти будуть використані на оплату обраних Абонентом у білінговій системі послуг, переказ даних коштів на рахунок іншого користувача не допускається). Не раніше 1 години з моменту поповнення повідомити про це співробітників НТО "КПІ-Телеком" телефонним дзвінком (044-406-88-88) або особисто (к. 130а, корп. 7).
5. У випадку необхідності виконання монтажу кабелю заявка на підключення виконується до 5 робочих днів з моменту поповнення рахунку на суму не менше вартості абонплати 3-ох місяців мінімального тарифного плану.

Виконання п. 4 являється необхідною умовою для безкоштовного підключення до мережі. На поточний момент вартість мінімального тарифного плану складає 54 грн/міс. Для завершення робіт по підключенню рахунок необхідно поповнити мінімум на 162 грн.


Версія для друкуВерсія для друку