Витяг з протоколу № 32 комісії університету з профілактики правопорушень від 13 травня 2008 р.

16 квітня 2008 р. було виявлено факт порушення правил користування телекомунікаційною мережею НТУУ «КПІ», затверджених наказом по університету № 2-10 від 26.01.06 р., студентом ІЕЕ Войтенком Андрієм Сергійовичем, який проживає у 16 гуртожитку НТУУ «КПІ», а саме:

1. несанкціоноване підключення до комп’ютерної мережі та використання чужих IP-адрес (п. 7.5 та 7.12 правил);
  2. заміна фізичної адреси персонального комп’ютера з метою маскування під легальний комп’ютер мережі ( п. 7.13 правил);
  3. використання програми сканування трафіку для дешифрації облікових записів та паролів користувачів, використання та розповсюдження отриманої протиправним шляхом персональної інформації (п. 7.7, 7.11 правил).
Факт порушення було розглянуто на комісії університету з профілактики правопорушень 13 травня 2008 р. (протокол № 32), де було прийнято наступне рішення.
  1. Рекомендувати дирекції ІЕЕ відрахувати студента Войтенка А.С. з університету за порушення Правил внутрішнього розпорядку НТУУ „КПІ” (розділ VI, п. 29. Особи, які навчаються в НТУУ „КПІ” зобов’язані дбати про честь та авторитет університету, не допускати протиправних та аморальних вчинків, бути дисциплінованими та охайними як в університеті, так і на вулиці та в інших громадських місцях”) та порушення Правил користування телекомунікаційною мережею НТУУ „КПІ” (п. 7.5 та 7.12, п.7.13, п. 7.7., п. 7.11);
  2. Рекомендувати директору студмістечка Іщенку О.А. розірвати угоду на проживання зі студентом Войтенком А.С. згідно Угоди на проживання (п.1.2.2. та п. 6.4.) та за порушення Правил внутрішнього розпорядку НТУУ „КПІ” (розділ VI, п. 29. Особи, які навчаються в НТУУ „КПІ” зобов’язані дбати про честь та авторитет університету, не допускати протиправних та аморальних вчинків, бути дисциплінованими та охайними як в університеті, так і на вулиці та в інших громадських місцях”) та порушення Правил користування телекомунікаційною мережею НТУУ „КПІ” (п. 7.5 та 7.12, п.7.13, п. 7.7., п. 7.11).
На підставі рекомендацій комісії дирекція ІЕЕ прийняла рішення виселити студента Войтенка А.С з гуртожитку з 19 травня 2008 р.

Студента Войтенка А.С. було виселено з гуртожитку без права поселення на наступні роки.

13.10.2008