КПІ-Телеком, науково-технічне об`єднання
 
На головну сторінкуНаписати листаМапа сайтуПоповнення рахунку
Увага! Поповнення рахунку користувачами 1, 10, 12, 15, 16, 19 (всі поверхи, крім 8 та 12 поверху, правого крила 11 поверху) та 20 (крім 3, 5, 9 поверхів) гуртожитків потрібно виконувати по оператору "Домашній Телеком". Для користувачів інших гуртожитків та наведених вище поверхів 19 та 20 гуртожитків потрібно поповнювати по оператору "КПІ-Телеком"

Поповнити рахунок можна 2 способами:


Поповнення рахунку через термінали «TYME»


Для того, щоб поповнити рахунок через термінал, достатньо знати номер вашого договору (не iu!), який можна подивитися на сторінці білінгової системи у розділі «Платежі» – «Платіжні термінали» (https://billing.kpi.ua/kiosks/).

Мапа розташування терміналів «TYME» на території НТУУ "КПІ":
Google Maps Multiple Markers

Поповнення рахунку через систему Portmone.com


Індивідуальні користувачі додатково зможуть поповнити рахунок через систему електронних платежів – Portmone.com, за допомогою карток Visa/MasterCard зі свого комп‘ютера. Мінімальний платіж – 25 гривень. Сервіс забезпечується Міжбанківською Системою Portmone.com.

Термін надходження коштів на рахунок – до 2 годин.

До сплати приймаються картки Visa, Visa Electron та Mastercard за виключенням Mastercard Electronic, що видані будь-яким українським чи міжнародним банком. Також приймаються картки класу Mastercard Cirrus/Maestro, що видає "Райффайзен Банк Аваль", АКБ "Надра", АБ "Укрсойбанк". Детальну інформацію можна знайти на сайті Portmone.com .

Доступ до послуги надається тільки після надходження коштів на рахунок НТО “КПІ-Телеком”.


Версія для друкуВерсія для друку