КПІ-Телеком, науково-технічне об`єднання
 
На головну сторінкуНаписати листаМапа сайтуWindows Server Update Services (WSUS)

Загальні питання

  1. Що таке послуга WSUS?
  2. Як налаштувати оновлення ОС сімейства Windows?
  3. Як відключити оновлення?

Загальні питання


Що таке послуга WSUS?

Для полегшення життя простим користувачам, яким не обов'язково розбиратися у всій цій безлічі заплаток фірма Mіcrosoft організували спеціальну службу за назвою Wіndows Update. Суть цієї служби полягає у тому, що ОС сама звертається у визначений час до спеціального сервера компанії Mіcrosoft і встановлює всі необхідні оновлення. Для того, щоб користувачі не платили за дорогий світовий трафік фірма Mіcrosoft випустила нову версію System Update Servіces – систему під назвою Wіndows Server Update Servіces (WSUS), що дозволяє оновлювати систему з серверу в локальній мережі.
Ми пропонуємо Вам систему оновлень, побудовану на основі Wіndows Server Update Servіces. Для використання нашої системи, Вам необхідно приділити 5 хвилин настроюванню Вашої ОС і надалі всі свіжі оновлення для ОС і встановленому на ній ПЗ від фірми Mіcrosoft будуть автоматично надходити на Ваш комп'ютер щодня.

Як налаштувати оновлення ОС сімейства Windows?

Всю необхідну для налаштування інформацію ви можете переглянути за посиланням WSUS.kpi.ua у розділі "Встановлюємо Windows Update".

Як відключити оновлення?

Всю необхідну для відключення оновлень інформацію ви можете переглянути за посиланням WSUS.kpi.ua у розділі "Відключення від нашого WSUS серверу".


Версія для друкуВерсія для друку