КПІ-Телеком, науково-технічне об`єднання
 
На головну сторінкуНаписати листаМапа сайтуНовини

Cервіс відеоконференцій

У зв'язку зі значним ростом попиту на сервіси онлайн зустрічей та певними обмеженнями сторонніх систем – пропонуємо скористатися сервісом, який налаштований у НТО "КПІ-Телеком".
Це сервіс відеоконференцій на основі програмного забезпечення з відкритим кодом – BigBlueButton. Він є альтернативою платних онлайн сервісів, таких як Zoom, GoToMeeting, Cisco Webex.
На відміну від названих сервісів – BigBlueButton не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення на стороні клієнтів. Потрібен лише браузер з підтримкою HTML5 (Chrome, Firefox). Працює на різних операційних системах (Windows, Linux, iOS).

Адреса для доступу до ресурсу: https://bbb.kpi.ua/

Можливості сервісу:
– чат (публічні та приватні повідомлення),
– аудіо (спілкування за допомогою високоякісного аудіо),
– веб камери (візуальні зустрічі),
– вбудована система для проведення голосування,
– демонстрація екрану комп’ютера,
– спільна дошка (можливість малювання на слайдах презентації),
– спільні нотатки,
– можливість модерації,
– можливість викладачу бачити всі веб-камери, а слухачам – тільки камеру викладача,
– поділення слухачів на окремі кімнати для командної роботи в процесі заняття,
– необмежений час зустрічі,
– можливість запису зустрічей з метою подальшого відтворення.

Відео з поясненням функціоналу та прикладом використання доступні за посиланням (англійською): https://bigbluebutton.org/html5/

Для отримання доступу необхідно зареєструватись в системі через сторінку реєстрації – https://bbb.kpi.ua/b/signup, де вказати ваше ім'я та прізвище, електронну пошту та бажаний пароль для доступу до системи. Для більш оперативного підтвердження облікових записів адміністраторами – просимо вказувати Вашу скриньку в домені kpi.ua.

Наразі сервіс працює в тестовому режимі і ми хотіли-б отримати ваші відгуки. Запитання та відгуки можна надсилати на поштову скриньку bbb@kpi.ua

15.04.2020

<< До списку новин